Metro Turizm, 1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulmuş olan şehirlerarası bir otobüs firmasıdır. Bünyesinde 1300’ü aşkın otobüs bulunmaktadır ve ülkemizin çoğu noktasına yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Metro Turizm her sene 20 milyonu aşkın yolcu taşımayı başarmaktadır. Metro Turizm büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Metro Turizm tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Metro Turizm İş İlanları 2023

Metro Turizm, Türkiye İtibar Endeksi tarafından ülkemizin en itibarlı ulaşım firması olmayı başarmıştır. Ülkemizin 70’den fazla ilinde hizmet sunmaktadır. Metro Turizm büyüme hedefleri doğrultusunda her sene çok sayıda yeni otobüsü bünyesine katmakta ve hizmet ağını genişletmektedir. Metro Turizm bu kapsamda da bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Pamukkale İş İlanları İçin TIKLAYIN

Metro Turizm tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; muavin, host, hostes, kaptan, otobüs şoförü, servis şoförü, bilet satış yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır.

Metro Turizm İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Metro Turizm bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlar aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarılı bir şekilde geçen adaylar kurum bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Metro Turizm iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Metro Turizm İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.