Meteksan Savunma, 2006 yılında faaliyete geçmiş olan ve Bilkent Holding bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir savunma şirketidir. Haberleşme sistemleri, platform simülatörleri, retinar ptr alan gözetleme radarı gibi algılayıcı sistemler ile sualtı akustik sistemleri gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedirler. Faaliyetlerine Bilkent Cyberpark içerisinde devam etmektedir. Meteksan Savunma, kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmekte ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin uzun dönemli ileri teknolojik ürünler tedarikçisi olmak maksadıyla çalışmaktadır. Bünyesinde çok sayıda çalışanın yer aldığı firma, yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Meteksan Savunma tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Meteksan Savunma İş İlanları 2023

Meteksan Savunma, büyümesine oldukça hızlı bir şekilde devam etmektedir. Günümüzde personel başına 250 bin doları aşkın bir ciro hedefini gerçekleştirmeyi başarmışlardır. Meteksan Savunma, ileri teknoloji savunma ürünleri konusunda dünyadaki sayılı firmalardan bir tanesidir ve her sene çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu başarısını kuşkusuz bünyesinde çalışan yetenekli ve azimli personellere borçlu olan Meteksan Savunma, bu çalışanlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.Meteksan Savunma tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; haberleşme sistemleri kıdemli sistem mühendisi, akustik optik tasarım kıdemli teknisyeni, akustik sistemler tasarım baş mühendisi, simülatör operatörü, yazılım tasarım mühendisi, üretim mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Meteksan Savunma İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Meteksan Savunma, bünyesinde yeni çalışan alacağı vakit öncelikle daha önce insan kaynakları departmanına özgeçmiş iletmiş kişileri irdelemektedir. Bununla beraber çeşitli kariyer portalları üzerinden de ilanlar yayınlanır. Sizler de aşağıda verdiğimiz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için vermiş olduğumuz sayfaya girmeli ve açık pozisyonlar kısmına tıklamalısınız. Açılan sayfada kurumun hangi kariyer portalları üzerinde güncel ilanlara sahip olduğunuz görebilirsiniz. Bu yazımızda Meteksan Savunma iş ilanları ve iş başvurusu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Meteksan Savunma İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER METEKSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, meteksan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan meteksan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.