Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adıyla MESKİ, Mersin ilimizde içme suyu temin etmek, atık suları toplamak ve arıtmak, dere ıslahı yapmak ve su havzalarını korumakla görevli olan bir kuruluştur. MESKİ çeşitli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MESKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MESKİ İş İlanları 2020

Hizmet alanı Mersin Büyükşehir Belediyesinin görev alanı ile sınırlı olan MESKİ, kentin yararlandığı ancak sınırlar dışında kalan su kaynaklarının korunmasına ilişkin çalışmaları da yürütmekle görevlidir. Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı müstakil bütçeli ve kamu tüzel kişiliğine haiz bir kuruluştur. MESKİ çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Mersin İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • MESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MESKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

MESKİ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, avukat, kaçak kontrol çalışanı, ağır vasıta şoförü, tekniker, teknisyen, vasıflı vasıfsız işçi, vezne elemanı, kimyager, operatör, vidanjör şoförü, beden işçisi, sayaç okuma elemanı, mühendis, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MESKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MESKİ yapacak olduğu personel alımları için kurum resmi adresi olan www.meski.gov.tr üzerinde ilanlar yayınlamaktadır. MESKİ bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız bu iş ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirler. Harici olarak ise İnternet üzerinde başvuru yapılacak bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. Bu sebepten ilanların yayınlanması beklenmeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda MESKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MESKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, meski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan meski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.