Ülkemizde son yıllarda sağlık alanında ciddi yatırımlar yapılmaya devam ediyor. Bu yatırımlardan bir tanesi olan şehir hastaneleri de çok sayıda ilimizde hizmet vermeye başladı. Bu hizmet vermeye başlayan hastanelerden bir tanesi de Mersin ilimizdedir. Mersin Şehir Hastanesi gerek modern görüntüsü gerekse diğer özellikleri ile diğer hastanelerden oldukça farklı olmayı başarıyor. Mersin Şehir Hastanesi bölgede sağlık hizmetlerinin kalitesini yükselttiği gibi bir diğer faydası da iş arayan kişiler için bir istihdam kapısı olması. Öyle ki, hastane bünyesinde binlerce kişi istihdam ediliyor ve her gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor. Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi bütün iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2020

Mersin Şehir Hastanesi Mersin İli, Toroslar İlçesi, Korukent Mahallesi’nde yer almaktadır. Şehir Merkezine yaklaşık uzaklığı 7 km’dir. Hizmete girdiği ilk yıl 2.5 milyonu aşkın hastayı ağırlamayı başarmıştır. Yatak kapasitesi olarak ise sadece ülkemizin değil Avrupa’nın en büyük hastaneleri arasında gösterilmektedir. Mersin Şehir Hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediliyor.Mersin İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; iş güvenliği uzmanı, avukat, anestezi uzmanı, acil tıp teknisyeni, ATT, fizyoterapist, hemşire, doktor, diyetisyen, özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, mühendis, tıbbi sekreter, şoför, sağlıkçı, ambulans şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde çalışacak olan personellerin birçoğu diğer kapanacak olan hastanelerden transfer edildi. Bunun dışında kalan kadro ve pozisyonlara ise başvurular İŞKUR üzerinden alınmaktadır. İŞKUR il veya ilçe müdürlüklerine müracaat ederek iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Akabinde kurumun insan kaynakları yapacak olduğunuz iş başvurularını detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adayları iş görüşmesi için çağıracaktır. Tüm bu iş ilanları yayınlandığında aynı zamanda www.devlette.com üzerinde de paylaşacağız. Bu sebepten ilanları kaçırmamak adına sosyal mecralardan bizleri takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.