Sağlık hizmetlerinden vatandaşlarımızın daha iyi koşullarda daha ucuza yararlanabilmeleri adına şehir hastaneleri projesi ortaya çıkmıştır. Birçok ilimizde çok sayıda şehir hastanesi faaliyete girerken, bir çoğunun da yapımı tüm hızıyla devam etmektedir. Ülkemizde faaliyete giren ilk şehir hastanesi ile Mersin Şehir Hastanesi’dir. Mersin Şehir Hastanesi, CCN Yatırım Holding tarafından yapımı ve 25 sene boyunca da işletmesi üstlenilmiştir. Mersin Şehir Hastanesi 1296 yataklı devasa bir sağlık kampüsüdür. Yüzölçümü bakımından gerek ülkemizin gerekse Avrupa’nın en büyük sağlık kurumudur. Tüm bunların yanında Mersin Şehir Hastanesi büyük bir istihdam kapısıdır. Hastane bünyesinde binlerce çalışan istihdam edilmektedir ve bunlara ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

Mersin Şehir Hastanesi; 1296 yatak kapasitesi, 210 yoğun bakım ünitesi ile toplamda 375 bin metrekarelik bir alana kurulmuş olan ülkemizin en büyük sağlık kurumlarından bir tanesidir. Son teknoloji tıbbi cihazların kullanıldığı Mersin Şehir Hastanesi’nde hastanın ihtiyacı olduğu tüm birimlere aynı kampüs içerisinde ulaşılabilmektedir. CCN Holding tarafından yaklaşık 2.5 sene gibi kısa bir süre içerisinde faaliyete geçirilen şehir hastanesi bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.Mersin İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Mersin Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içerisinde; fizyoterapist, hemşire, özel güvenlik görevlisi, acil tıp teknisyeni (att), diyetisyen, taşeron işçi, tıbbi sekreter, anestezi teknikeri, şoför, hasta bakım elemanı, hasta karşılama elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mersin Yeni Şehir Hastanesi 2017 yılından bu yana faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Her ay 200 bini aşkın hasta hastanede muayene edilmektedir. Şehir Hastanesi ilk açıldığında hastane personelinin birçoğu çevrede kapanan sağlık kurumlarından transfer edilmiştir. Boş kalan kadro ve pozisyonları ile İŞKUR üzerinden alımlar gerçekleştirilmiştir. Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerinden iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Harici olarak iskur.gov.tr adresi üzerinden de duyuruları takip edebilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Nerededir?

Adres: “Korukent Mah., 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü,, 33240 Toroslar/Mersin”

Bu yazımızda Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları, insan kaynakları sayfası ile işe alım süreci hakkında bilgiler sunduk. Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ve çalışan yorumları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.