Mersin Limanı, ülkemizin en büyük limanı konumundadır. Geniş bir hinterlant’a sahip olan Mersin Limanı yurt içine iyi bir şekilde kara ve demiryolları ile bağlanmıştır. Limana en yakın hava alanı 50 km uzaklıktaki Adana’dadır. Akdeniz’in önemli limanlarından biri olan Mersin Limanı İç Anadolu, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin ithalat-ihracat kapısı olması yanında, Ortadoğu ülkelerinin de transit merkezidir. GAP Projesinin tam anlamı ile hayata geçmesi Mersin Limanı’nın önemini daha da artacaktır. Mersin Limanına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır. Mersin İnternational Port iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mersin Limanı (MİP) İş İlanları 2023

Özelleştirme İdaresi tarafından ihalesi yapılan TCDD’ye ait Mersin Limanı’nın işletme hakkı, 11.05.2007 tarihinde, 36 yıl süreyle PSA – Akfen Ortak Girişim Grubu’na verilmiştir. MIP (Mersin International Port), PSA–Akfen Ortak Girişim Grubu tarafından kurulmuştur. Mersin Limanı her geçen gün faaliyetlerine arttırarak devam etmektedir. Mersin Limanı bünyesine ise çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Mersin İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Mersin Limanı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; saha satış temsilcisi, üretim operatörü, vasıfsız personel, mühendis, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mersin Limanı (MİP) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mersin Limanı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Mersin İnternational Port bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Bu yazımızda MİP iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mersin İnternational Port İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MERSİN İNTERNATİONAL PORT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mersin international port konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mersin international port duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.