Merinos, 1970 yılında Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından kurulmuş olan bir halı markasıdır. Sadece iki kilim dokuma tezgahı ile üretim faaliyetlerine başlayan firma, günümüzde ülkemizin değil dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Kendi ipliklerini üreten, üretimde yüksek teknolojileri kullanan Merinos Halı, 5 kıtada 80’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Günümüzde birçok evde Merinos tarafından üretilen ürünlere rastlamak mümkündür. Merinos bu büyümesini sürdürmek için çalışmalarına devam ederken bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Merinos tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Merinos Halı İş İlanları 2023

Merinos günümüzde sadece halı değil aynı zamanda mobilya üretimi de gerçekleştirmektedir. Her daim kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturma gayesinde olan Merinos büyümesine ara vermeksizin devam etmektedir. Merinos Halı, Gaziantep ilimizde Şehitkamil ilçesindeki fabrikada Merinos ev tekstili ürünleri ise Uşak ilimizde bulunan fabrikada üretilmektedir. Ayrıca yurt dışında da Rusya’nın Rostov kentinde bir üretim tesisine sahiptir. Merinos mağazalarına ve fabrikalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Merinos tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; tasarımcı, makine mühendisi, endüstri mühendisi, tekstil mühendisi, vasıfsız işçi, güvenlik görevlisi, şoför, depo elemanı, iş güvenliği uzmanı, dokumacı, makineci, sevkiyat personeli gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Merinos İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Merinos Halı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sayfaya girdikten sonra sizden istenilen bilgileri doldurmalı ve özgeçmişinizi sisteme yüklemelisiniz. Yapacağınız başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Merinos Halı Kilim iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Merinos İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MERİNOS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, merinos konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan merinos duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.