Merinos Halı, Mehmet Erdemoğlu ve ailesi tarafından 1970 yılında temelleri atılmış olan bir şirkettir. İlk olarak iki adet kilim dokuma tezgahı ile sektöre giren Merinos Halı, kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük halı üretim markalarından birisi haline gelmiştir. Merinos 2020 yılında da büyümesine ara vermeksizin devam etmek için çalışmalarına devam ederken, bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Merinos Halı tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Merinos İş İlanları 2020

Günümüz halı sektöründe dünya birincisi olmanın haklı gururunu yaşayan Merinos, aynı zamanda her biri kendi alanında çağdaş teknolojinin tüm donanımına sahip entegre tesislerinde, mobilya, yatak, ev tekstili ve iplik üretimi yapmaktadır. Merinos bu başarısını ülkemizdeki en büyük 500 sanayi kuruluşu içerisinde yer alarak perçinlemiştir. Günümüzde Merinos dünyanın 5 kıtada 78 ülkesine ihracat yapmaktadır. Merinos faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Merinos Halı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; bakım onarım teknikeri, elektrik elektronik bakım mühendisi, kambiyo görevlisi, üretim mühendisi, tasarımcı, halı satarım uzmanı, insan kaynakları görevlisi, güvenlik görevlisi, tekstil mühendisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Merinos İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Merinos Halı, Gaziantep ilimizde 3 adet entegre üretim tesisine, Rusya’nın Rostov ilinde parça halı üretim tesisine, İzmir ili Torbalı ilçesinde fabrikalara, Uşakta fabrikaya sahiptir. Merinos Halı bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Merinos iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Merinos Halı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MERİNOS HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, merinos konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan merinos duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.