Mercedes-Benz, 1926 yılında Karl Benz’in şirketi Benz & Cie. ve Gottlieb Daimler’in şirketi Daimler Motoren Gesellschaft’in birleşmesi sonucu kurulmuş otomotiv markasıdır. Almanya’nın Stutgart şehrinde kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdüren şirket günümüzde dünyanın en büyük şirketleri arasında yer almaktadır. Mercedes-Benz faaliyetlerini eksiksiz sürdürmek adına çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Mercedes-Benz tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mercedes-Benz İş İlanları 2023

Mercedes-Benz araçları aslen Almanya’da üretiliyor olsa da başka ülkelerde de tesisleri bulunmaktadır. Ülkemizde de İstanbul Hoşdere’de otobüs, binek ve hafif ticari araçlarının üretildiği bir fabrika ve Aksaray’da kamyon ve ağır ticari araçların üretiminin yapıldığı bir fabrika bulunmaktadır. Mercedes-Benz ülkemizde de faaliyetlerine devam etmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Mercedes-Benz tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; üretim süreç planlama mühendisi, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, proses planlama mühendisi, teknik sorumlu, özel güvenlik görevlisi, şoför, montaj bandları bakım mühendisi, AR-GE teşvik uzmanı, fabrika planlama uzmanı, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda deneyimli, deneyimsiz, bay bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mercedes-Benz İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mercedes-Benz bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz bağlantıda başvurulara ilişkin tüm süreç detaylı olarak anlatılmıştır. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Mercedes-Benz iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mercedes-Benz İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MERCEDES HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mercedes konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mercedes duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.