İzmir ilimizde yer alan Menemen Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Menemen Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında bahçıvan alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamında 4 personel istihdam edilecektir. Adaylar ilana 19 Aralık 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylı ilan bilgilerine haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Menemen Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

Adayların temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olmak, ve kura çekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK) 1 Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 2-Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1 35660 MENEMEN

Menemen Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi ilan detaylarına yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Menemen Belediyesi tarafından verilmiş olan tüm ilanlara Menemen Belediyesi iş talep formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.