İzmir ilimizde bulunan Menemen Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında engelli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Menemen Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında bahçıvan alımı yapacaktır. Adaylar ilana 13 Ekim 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Menemen Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2017

Proje Yönetimi Eğitim Sertifikası ,Hijyen ve Sanitasyon eğitim sertifikası, Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının ne birden sahip olmak, ve kura ekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura ekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işi sayısından az olursa kura ekilişi yapılmayacaktır.Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
MENEMEN BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ17.10.201710:00 – 11:00

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1 35660 MENEMEN İZMİR / TÜRKİYE

Bu yazımızda Menemen Belediyesi tarafından işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi konularda detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Menemen Belediyesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.