Menemen Belediyesi, 2016 yılı rakamlarıyla 200 bine yaklaşan nüfusu ile İzmir’in en büyük ilçelerinden bir tanesidir.  Menemen Belediye Başkanlığı görevini uzun yıllardır Tahir Şahin tarafından yürütülmektedir. Menemen Belediyesi yayınladığı ilan ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Menemen Belediyesi işçi alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İzmir / Menemen Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2016

Temel Bahçıvanlık Sertifikası, Hijyen Sanitasyon eğitim sertifikası ve Lavanta Yetiştiriciliği eğitim sertifikalarının üçüne birden sahip olmak, ve kura çekiminden önce Menemen Belediyesi İşkur Hizmet Noktası yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edilmesi gerekmektedir. (5 AY 29 GÜN GEÇİCİ OLARAK ÇALIŞILACAK)  • Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki il/şube müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
  • Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
  • Başvurusunu yapanlar başvuruya ilişkin evraklarını Kura gününden önce Menemen Belediyesi İş-Kur Hizmet Noktası Yetkilisi Dilek CEYLAN’a teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyenler kura çekilişine katılamayacaklardır. Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
BahçıvanKurstan

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
MENEMEN BELEDİYESİ KÜLTÜR MERKEZİ27.05.201610:00 – 11:00

Çalışma Adresi : CAMİKEBİR MAH ŞEHİT KEMAL CAD. NO:1
35660 MENEMEN
İZMİR / TÜRKİYE

Adı SoyadıDİLEK CEYLAN
ÜnvanıİŞKUR HİMZET NOKTASI YETKİLİSİ
Telefon No0232-4448008
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren TürüKamu
Toplam Açık İş Sayısı92
Çalışma ŞekliGeçici / Tam Süreli

Menemen ilçesinde yer alan diğer iş ilanlarına BURADAN ulaşabilirsiniz. Menemen Belediyesi geçici işçi alımı ilanına dair soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MENEMEN İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, menemen işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan menemen işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.