Memorial Sağlık Grubu, ülkemizde özel sağlık hizmetleri vermekte olan bir işletmedir. İlk hastanesini 2000 yılında açılan Şişli Memorial Hastanesidir. Hastaneleri, ayaktan tedavi merkezleri, göz sağlığı merkezi ve laboratuvarları bulunmaktadır. Memorial Hastaneleri kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş, ülkemiz genelinde çok sayıda şube açmayı başarmış ve en çok tercih edilen sağlık kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Memorial Sağlık Grubu, faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Memorial Sağlık Grubu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve şartları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Memorial Sağlık Grubu İş İlanları 2023

Sağlıkta uluslararası kalite standartlarını ortaya koyan JCI Akreditasyon belgesini Türkiye’de ilk alan, özel hastanecilik sektöründe ilklere imza atan Memorial çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Memorial aşağıdaki şubelerine alımlar yapacaktır. • Memorial Şişli Hastanesi
 • Memorial Ataşehir Hastanesi
 • Memoril Bahçelievler Hastanesi
 • Memorial Ankara Hastanesi
 • Memorial Antalya Hastanesi
 • Memorial Kayseri Hastanesi
 • Memorial Diyarbakır Hastanesi
 • Memorial Dicle Hastanesi
 • Hizmet Hastanesi
 • Medstar Antalya Hastanesi
 • Medstar Topçular Hastanesi
 • Memorial Wellness
 • Memorial Etiler Tıp Merkezi
 • Memorial Lara Tıp Merkezi

Memorial tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; pratisyen hekim, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, ameliyat hemşiresi, onkoloji eğitim hemşiresi, iş zekası uzmanı, diyetisyen, eczane teknisyeni, diş teknisyeni, eczacı, hasta danışmanı, biyomedikal teknikeri, fizik tedavi teknikeri, hasta bakıcı, süpervisor, hemşire, deneyimli ebe, tercüman, otopark amiri, temizlik görevlisi, insan kaynakları uzmanı, vezne görevlisi, aşçı, çamaşırhane görevlisi, satınalma uzmanı, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, lisans mezunu ve ön lisans mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Memorial İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Memorial Sağlık Grubu tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, kurumun kendi internet adresi üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile açık iş pozisyonları görülebilir ve bu ilanlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Mülakat aşamasını da geçen adaylar Memorial bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Memorial Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Memorial Sağlık Grubu İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MEMORİAL HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, memorial konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan memorial duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.