Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. Mektebim Okulları kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin öncü eğitim kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Mektebim Okulları faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmek adına yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Mektebim Okulları tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mektebim Okulları İş İlanları 2023

Mektebim Okulları, üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak amacıyla tüm gücüyle çalışmaktadır. Hali hazırda; Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Kırklareli, Manisa, Mersin, Ordu, Rize, Samsun, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Yalova gibi illerimizde kampüslere sahiptir. Mektebim Okulları tüm bu illerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Mektebim Okulları tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; dizgi elemanı, yazılım uzmanı, temizlik görevlisi, özel güvenlik görevlisi, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni, bilişim teknolojileri öğretmeni, matematik öğretmeni, fizik öğretmeni, kimya öğretmeni, İngilizce öğretmeni, tarih öğretmeni, müzik öğretmeni, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mektebim Okulları İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mektebim Okulları bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Mektebim Okulları bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Mektebim Okulları iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mektebim Okulları İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MEKTEBİM OKULLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mektebim okulları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mektebim okulları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.