TSK Mehmetçik Vakfı, 1982 yılında kurulmuş olan ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde yaptığı vatan hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçiklerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, Türk Silahlı Kuvvetleri mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır. Kurulmuş olduğu günden bu yana faaliyetlerine aralıksız devam eden vakıf, çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Mehmetçik Vakfı tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Mehmetçik Vakfı İş İlanları 2023

Mehmetçik Vakfı; gazi ve engelli Mehmetçiklere bakım yardımında bulunma, Mehmetçik çocuklarının bakım ve öğrenim desteği sağlama gibi önemli görevlere ve sorumluluklara sahiptir. Mehmetçik Vakfı bu sorumluluklarını yerine getirmek amacıyla tüm gücüyle çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Vakıf tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda bulunmaktadır.  • Mehmetçik Vakfı Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Mehmetçik Vakfı tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; gayrimenkul işlemleri uzmanı, bağış işlemleri uzmanı, büro memuru, şoför, sosyal hizmetler sorumlusu, psikolog, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mehmetçik Vakfı İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mehmetçik Vakfı işe alacak olduğu personelleri kendi bünyesine öz geçmiş bırakan adaylar arasında seçmektedir. Şayet ilgili başvurular arasında alım yapacak olduğu pozisyon için başvuru bulunmuyorsa da ilan yayınlamaktadır. Tüm bu iş ilanlarını www.devlette.com olarak yayınlamaktayız. Harici olarak öz geçmişinizi aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde bırakabilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra ilgili pozisyonda açık oluşması durumunda insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Mehmetçik Vakfı iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mehmetçik Vakfı İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.