Medya A.Ş. iç ve dış reklam tanıtım mecraları ile dijital yayıncılık sektöründe faaliyet göstermekte olan kamu kurumlarından bir tanesidir. Yapmış olduğu yayınlar ile İstanbul ilimizin nabzını tutan kurum, şehir hakkında günlük haber, bilgi hizmetleri sunmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yani İBB bünyesinde hizmet vermektedir. İstanbul ilimizdeki otobüs duraklarında ve şehirde çeşitli yerlerde bulunan dijital alanlarla İstanbul ilimizdeki tüm vatandaşlarımıza ulaşmayı ve bilgilendirmeyi başarmaktadır. Medya A.Ş. bünyesinde çok sayıda vatandaşımız istihdam edilmektedir. Kurum bu kişilere ek olarak çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Medya A.Ş. tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Medya A.Ş. İş İlanları 2023

İstanbul Ajansı Gazetesi ve Trafik Radyosu, Medya A.Ş. tarafından hazırlanmaktadır. Buralarda ekonomi, trafik, kültür, spor gibi çok sayıda konuda yayınlar gerçekleştirilmektedir. İstanbul ilimizde yaşayan milyonlarca vatandaşımız şehirde yaşanan son dakika gelişmeleri, etkinlikleri hakkında bilgiler almaktadır. Medya A.Ş. tüm bu görevleri eksiksiz olarak gerçekleştirebilmek adına bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Medya A.Ş. tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; sanat yönetmeni, sosyal medya yöneticisi, yazar, kameraman, kurgu operatörü, hareketli grafik tasarımcı, haber editörü, haber prodüktörü, yapım yönetmeni, senarist, dijital medya uzmanı, görüntü yönetmeni, metin yazarı, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Medya A.Ş. İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Medya A.Ş. bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen, çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz insan kaynakları yani İK tarafından yayınlanmış olan iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin akabinde açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartlarını görebilir ve anında başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun dışında devlette.com sitemiz üzerinde de kurumun yapacağı tüm işe alım duyurularını paylaşmaktayız. Bu yazımızda Medya A.Ş. iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Medya A.Ş. iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER MEDYA AŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, medya aş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan medya aş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.