Medova Hastesi, Konya ilimizde Selçuklu ilçesinde yer almakta olan ülkemizin öncü sağlık kurumlarından bir tanesidir. 2016 yılında hasta kabulüne başlamış olan sağlık kurumu, açılmış olduğu günden bu yana Konya ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın ilk tercihi olmayı başarmıştır. Bünyesinde 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 6 ameliyathanesi ile çocuk ve yetişkin servisleri bulunmaktadır. Güleryüzlü ve hasta odaklı hizmet anlayışını benimsemiş olan Medova Hastanesi, bu ilkelerini benimseyebilecek, markayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapacaktır. Medova Hastanesi tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Medova Hastanesi İş İlanları 2023

Medova Hastanesi alanında uzman hekim kadrosu ve çalışan kadrosu ile hasta memnuniyetini üst düzeyde sağlamayı başaran bir kurumdur. Toplam 171 hasta yatak kapasitesine sahip hastane, 34 branşta poliklinik hizmeti sunmaktadır. Medova Hastanesi bünyesine bu başarılı düzenin sürmesi adına deneyimli, deneyimsiz çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.Konya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Medova Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; acil tıp uzmanı, hasta danışmanı, diş hekimi, pratisyen hekim, radyoloji uzmanı, temizlik görevlisi, ambulans şoförü, hemşire, yaşlı bakım elemanı, acil tıp teknisyeni, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Medova Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Medova Hastanesi bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girmeniz ve özgeçmişinizi iletmeniz yeterlidir. Kurumun insan kaynakları departmanı başvurunuzu değerlendirecektir. Akabinde başvuru yaptığınız pozisyonda personel açığı oluşması durumunda da yapmış olduğunuz başvuru işleme alınır. Bu yazımızda Medova Hastanesi iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Medova Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MEDOVA HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, medova hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan medova hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.