Medical Park, 1995 yılında kurulmuş olan ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Medical Park Hastaneler Grubu ilk hastanesini İstanbul ilimizde Fatih ilçesinde açmıştır. Zamanla Sultangazi ve Bursa gibi yerlerde de yeni şubeler açarak büyüdü. Bugün Medical Park Hastaneler Grubu; 15 Hastane, 2 Tıp Merkezi ve 2 Hastane Kompleksi ile toplam 19 hastanesi, 9000’i aşkın çalışanıyla Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet vermektedir. Medical Park faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Medical Park tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Medical Park İş İlanları 2023

Medical Park kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük sağlık şirketlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Kurum Antalya, Batman, Bursa, Elazığ, Gaziantep, Gebze, Bahçelievler, Fatih, Göztepe, Sultangazi, İzmir, İzmit, Ordu, Samsun, Tarsus, Tokat, Uşak, Ortahisar, Akçaabat gibi lokasyonlarda sağlık kuruluşlarına sahiptir. Medical Park ihtiyaçları sebebi ile çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Medical Park tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, psikolog, biyolog, diyetisyen, temizlik görevlisi, eczacı, hasta bakıcı, tıbbi sekreter, doğumhane ebesi, pazarlama uzmanı, anjiyo hemşiresi, göz hastalıkları uzmanı, perfüzyonist gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Medical Park İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Medical Park bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Medical Park iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Not : İş başvuru formu yapılan düzenleme gereği bir süreliğine kaldırılmıştır. Eklendiğinde yine aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Medical Park İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.