Media-Saturn-Holding GmbH (MSH) Almanya’nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group’un kuruluşudur. Metro Group; Almanya, Avusturya, Polonya, Türkiye, İsviçre’de birçok şehirde açılan Saturn ve Media Markt mağazalar zincirini bünyesinde barındırır. Media Markt 1979 yılında Leopold Stiefel, Walter Gunz, Erich Kellerhals ve Helga Kellerhals tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren Media Markt, günümüzde dünyanın en büyük markalarından bir tanesi haline gelmiştir. 2023 yılında da büyümesini düzenli olarak sürdürmek isteyen Media Markt, bu kapsamda ülkemizde de çok sayıda yeni şube açacak olup, mevcut şubelerine ve yeni açılacak olan şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirecektir. Media Markt tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Media Markt İş İlanları 2023

Media Markt, elektronik ürünlerinin satışının gerçekleştirildiği mağazalar zincirlerinden bir tanesidir. Ülkemizde de 40’ı aşkın şubesi bulunmaktadır. Media Markt, bünyesinde de 40 bini aşkın çalışanı istihdam etmektedir. Media Markt, bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir.Media Markt, tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış danışmanı, kasiyer, idari işlet takım lideri, depo görevlisi, satınalma uzmanı, müşteri hizmetleri danışmanı, çağrı merkezi müşteri hizmetleri personeli, operasyon proje müdürü, şoför, mağaza müdürü gibi çok sayıda part time ve full time kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay – bayan, deneyimli – deneyimsiz adayların, stajyerlerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Media Mark ayrıca çok sayıda engelli işçi alımı da yapmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Media Markt İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Media Markt tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun kendi İnternet adresi üzerinden ve çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanmaktadır. Şu an için kendi İnternet adresindeki iş başvuru formu çalışma sebebi ile kaldırılmıştır. Yeniden eklenene kadar tüm bu iş ilanlarına aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde ulaşabilirsiniz. Buraya yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Media Mark iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Media Mark İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.