Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. veya bilinen kısa adı ile MEDAŞ, ülkemizin en büyük elektrik dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. Alarko Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. MEDAŞ Elektrik; Konya, Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir, Karaman olmak üzere 6 il ve 65 ilçede faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir. MEDAŞ bu faaliyetlerini eksiksiz devam ettirmek maksadıyla çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MEDAŞ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

MEDAŞ İş İlanları 2021

MEDAŞ, çağımızdaki teknolojik gelişmelere en hızlı şekilde ayak uydurmayı başarabilen kuruluşlardan bir tanesidir. Öyle ki yapmış oldukları değişiklikler ile altyapısını üst düzey teknolojiler ile donatmıştır. MEDAŞ faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getirmek maksadıyla da çeşitli zamanlarda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.MEDAŞ tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik elektronik mühendisi, elektrik teknikeri, saha denetçisi, haberleşme uzmanı, şoför, özel güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, veznedar gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MEDAŞ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MEDAŞ bünyesine yapacak olduğu alımlar için çeşitli kariyer portalları üzerinden ilanlar vermektedir. Aşağıdaki iş başvuru formu sayfasına girmenizin ardından açık pozisyonlar sekmesine tıkladığınızda MEDAŞ tarafından yayınlanmış olan güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda MEDAŞ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

MEDAŞ İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MERAM ELEKTRİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, meram elektrik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan meram elektrik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.