MEDAŞ 1990 yılında Konya’da kurulmuş daha sonra elektrik dağıtımının ülkemizde TEDAŞ tarafından özelleştirilmesinden sonra Konya ilinden başka Karaman, Niğde, Aksaray, Nevşehir ve Kırşehir illerinin de elektrik dağıtımını üstlenmiştir. Milyonlarca vatandaşa hizmet veren MEDAŞ ülkemizin en büyük enerji dağıtım şirketlerinden bir tanesidir.

MEDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama

İnternetin hayatımıza her geçen gün daha fazla girdiği günümüzde şirketler de bu anlamda yenilikler sunmaktadır. Artık saatlerce kuyruk bekleyerek fatura sorgulama, fatura ödeme işlemleri yapmak yerine bir kaç tıkla istediğimiz bilgilere erişebiliyor ve ödeme yapabiliyoruz. Bu hizmetleri en iyi sunan şirketlerden bir tanesi de MEDAŞ. MEDAŞ internet sitesi üzerinden fatura borç sorgulama, elektrik faturası öğrenme ve kredi kartıyla ödeme yapabiliyoruz. Aşağıda bulunan elektrik faturası borç sorgulama aracına tesisat numaranızı ve resimde görmüş olduğunuz doğrulama kodunu yazarak güncel olarak ne kadar elektrik faturanızın olduğunu, ödenmemiş borçlarınızı ve aboneliğiniz hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.Medaş Elektrik Faturası Borcunuzu Sorgulamak İçin Hemen TIKLAYIN

Yukarıda görmüş olduğuuz MEDAŞ elektrik faturası borç sorgulama aracından sadece Konya, Aksaray, Niğde, Karaman, Nevşehir ve Kırşehir illerinde bulunan faturalarınızı sorgulayabilirsiniz.


DİĞER MEDAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, medaş konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan medaş duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.