Mavi, denim ürünleri ile tanınmakta olan bir tekstil firmasıdır. 1991 senesinde İstanbul ilimizde kurulmuş olan Mavi, yıllar içerisinde düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde sadece ülkemizin değil aynı zamanda dünyanın en büyük tekstil firmalarından bir tanesi olmuştur. Mavi bu büyüme hedeflerini gerçekleştirmek adına da çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte ve bu kapsamda da çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Mavi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Mavi İş İlanları 2023

Türkiye’de moda sektöründe varlığını sürdüren Mavi; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 35 ülkede 394’ü Mavi Shop olmak üzere 5.000’in üzerinde noktada hizmet vermektedir. Ülkemizde kurum bünyesinde 3 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Mavi ihtiyaçları kapsamında bünyesine personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Mavi tarafından yayınlanmış veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, satış danışmanı, mağaza müdürü, engeli personel, part time satış danışmanı, kalite kontrol sorumlusu, görsel mağazacılık sorumlusu, mimar, eğitim müdürü, satın alma asistanı, bölge yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonların bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mavi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mavi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile gerçekleştirebilirler. Sayfaya girmenizin ardından açık iş pozisyonları ile bunlara dair başvuru şartları, tarihleri gibi bilgilere erişebilirsiniz. Akabinde yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Mavi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mavi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MAVİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mavi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mavi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.