Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla MASKİ, yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. MASKİ işçi alımı ilanı kapsamında elektrik teknikeri alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 7 Haziran 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

MASKİ Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2018

Ulusal düzeyde yayımlanan KPSS kapsamındaki işçi taleplerinin karşılanamaması nedeniyle, adı geçen Kamu Kurumunun talebi KPSS şartı aranmaksızın ulusal düzeyde yeniden ilana çıkılmıştır. Talebe başvuru yapan adaylardan Kuruma kayıt tarihi esas alınarak açık iş sayısının üç katına kadar aday başvuru süresinin sonunda belirlenecektir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar ve öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz

ÖZEL ŞARTLAR:

  • EKAT Belgesine sahip olmak.
  • Akhisar İlçesinde çalışmayı kabul etmiş olmak.
  • Brüt asgari ücretin %25 fazlası (Brüt:2.536,87-TL) ödenecektir.
  • Deneme süresi 2 aydır.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE: ÇALIŞTIRILACAK PERSONEL MANİSA İL MERKEZİ VE İLÇELERİNDE GÖREVLENDİRİLECEKLERDİR.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Elektrik Teknikeri
Genel Birim AdıGenel Bölüm AdıÖğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu ÖnlisansElektrikÖnlisans
Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
Elektrik SertifikalarıYüksek Gerilim Çalışma Belgesi

Çalışma Adresi : AKHİSAR İLÇESİ

Bu yazımızda MASKİ tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilan hakkında diğer detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara MASKİ iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.