Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da bilinen kısa adıyla MASKİ, farklı bir tüzel kişiliğe sahip, bağımsız bütçeli bir kuruluştur. Malatya Büyükşehir Belediyesi bünyesine bağlı olarak görev yapmaktadır. Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi çeşitli dönemlerde faaliyetlerine aralıksız devam edebilmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MASKİ tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MASKİ İş İlanları 2023

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi; içme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yeraltı ve yer üstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması, kullanılmış sular ile yağış sularının toplanması, yerleşim yerlerinden uzaklaştırılması ve zararsız bir biçimde boşaltma yerine ulaştırılması gibi görevlere sahiptir. MASKİ bu faaliyetlerini yerine getirebilmek adına da çeşitli dönemlerde ilan yayınlayarak personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Malatya İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

  • MASKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MASKİ Sürekli İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; elektrik teknikeri, teknisyen, mühendis, veznedar, sayaç okuma elemanı, şoför, büro elemanı, güvenlik görevlisi, makine teknikeri, elektrik teknikeri, elektrik teknisyeni, çevre mühendisi, biyolog gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda MASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MASKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, maski konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan maski duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.