Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile MARSU, Mardin ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. Mardin Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet göstermektedir. MARSU çeşitli dönemlerde ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MARSU tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, işe alım süreci gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MARSU İş İlanları 2022

MARSU içme, kullanma ve endüstri suyu ihtiyaçlarının her türlü yeraltı ve yer üstü kaynaklarından sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için; kaynaklardan abonelere ulaşıncaya kadar her türlü tesisin etüt ve projesini yapmak veya yaptırmakla görevlidir. MARSU bu görevlerini yerine getirmek adına tüm gücüyle çalışmalarına devam ederken çeşitli dönemlerde de ihtiyaçları kapsamında personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. MARSU tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Mardin İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • MARSU İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; büro işçisi, özel güvenlik görevlisi, sayaç okuma elemanı, şoför, veznedar, tekniker, teknisyen gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MARSU İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda MARSU iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MARSU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, marsu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan marsu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.