Mars Logistics, global pazarda müşterilerine lojistik hizmeti sunmakta olan bir kurumdur. Bünyesinde Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta ve Mars Logistics S.A.R.L şirketlerini bulundurmaktadır. Mars Lojistik, kurulmuş olduğu günden bu yana gelişimini sürdürmeyi başarmış ve sektörün ihtiyaçlarına göre kendisini yenileyebilmiş bir kurumdur. 1998 yılında kurulan firma günümüzde alanında ülkemizin en büyük kuruluşlarından bir tanesi olarak gösterilmektedir. Mars Lojistik bünyesinde 1500’den fazla kişi istihdam edilmektedir ve firma bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor. Mars Lojistik tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mars Lojistik İş İlanları 2023

Mars Lojistik genel merkezi İstanbul ilimizde Güneşli’de yer almaktadır. Bunun dışında Hadımköy, Tuzla, Tepeören, Esenyurt, Kocaeli, Bursa, İzmir, Denizli,  Adana, Ankara, Mersin, İskenderun, İstanbul Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Adnan Menderes Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda ve yurt dışında ise Lüksemburg, Trieste, Guangzhou, Shanghai’de şubelere sahiptir. Mars Lojistik tüm bu şubelerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Mars Lojistik tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; saha satış uzmanı, iç satış uzmanı, forklift operatörü, demiryolu operasyon uzman yardımcısı, karayolu iç satış uzmanı, kara ithalat müşteri temsilcisi, araç tedarik uzmanı, uzman puantör, endüstri mühendisi, tır şoförü, stajyer, engelli işçi, operasyon elemanı, kamyon şoförü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mars Lojistik İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mars Lojistik bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını ik@marslogistics.com mail adresine yapabilirler. CV’nizi ileterek başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun haricinde aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde de Mars Lojistik tarafından kariyer sitelerine verilmiş olan ilanlara göz gezdirebilirsiniz. Başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Mars Lojistik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mars Lojistik İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MARS LOJİSTİK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mars lojistik konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mars lojistik duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.