Marport, İstanbul ilimizde Beylikdüzü’nde yer almakta olan ülkemizin ilk özel konteyner liman işletmeciliğidir. Marport ülkemizin sürekli yükselen konteyner hacmini karşılayabilmek adına faaliyete geçmiştir. Marport içinde 10 adet Ship to Shore Ganty Crane, 41 adet Rubber Tyred Gantry Crane, 102 Adet Liman içi aktarma aracı ve 7 adet rıhtım bulunmaktadır. Faaliyetlerini arttırarak sürdüren, Marport bünyesinde çok sayıda kişi istihdam edilmektedir. Şirket bu kişilere ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Marport tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Marport İş İlanları 2023

Marport günümüzde tüm Türkiye’de mevcut liman işletmeleri arasında elleçleme kapasitesi bakımından en yüksek olan limanlardan bir tanesidir. Günde 2 bini aşkın tırın ve çok ayıda geminin giriş çıkış yaptığı liman, ülkemizde alışveriş merkezlerinde satılan çok sayıda ürünün geçiş noktasıdır. Bu denli büyük bir limanın faaliyetlerine aksamadan devam etmesi için çok sayıda çalışana ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda liman bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilmektedir.İstanbul İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Marport tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; nakliye uzmanı, güvenlik görevlisi, iş makineleri operatörü, engelli personel, liman saha operatörü, şoför, operasyon ve lojistik uzmanı, puantör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Marport İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Marport limanı bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek istiyorsanız yapacağınız işlem oldukça basit. Öncelikle hangi pozisyonda iş aradığınızı belirterek CV’nizi marportik@marport.com.tr mail adresine iletmeniz yeterlidir. Şayet başvuru yaptığınız pozisyonda uygun bir açık pozisyon olursa da başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Bu yazımızda Marport iş ilanları, işe alım süreci ve iş başvuru formu hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MARPORT LİMANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, marport limanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan marport limanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.