Marlboro, dünyada en çok satan sigara markasıdır. ABD’de Philip Morris tarafından ve ABD dışında Philip Morris International tarafından üretilir. 1902 senesinde kurulmuş olan Philip Morris şirketinin en çok sayışını yaptığı sigaradır. Marlboro sigarasının da üretimini gerçekleştiren şirket ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Marlboro iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Marlboro İş İlanları 2020

1924`lere kadar Marlboro “Mayıs gibi Ilımlı” sloganı temelinde reklam edilen kadınlara yönelik bir marka hüviyetindeydi. II. Dünya Savaşı’na kadar bu kapasite ile satışını sürdüren marka, savaş zamanında bocaladı ve marketten geçici olarak geri çekildi. Savaşın sonunda üç sigara markası; Camel, Lucky Strike ve Chesterfield ortaya çıktı ve sigara piyasasını elde tutan bir firma kurdu. Filtre başlıklı Marlboro 1955`te piyasaya sürüldü. Marlboro büyüme hedefleri doğrultusunda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Marlboro tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; satış ve dağıtım elemanı, plasiyer, stand elemanı, merch elemanı, satış temsilcisi, bölge satış sorumlusu, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Marlboro İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Marlboro bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Vermiş olduğumuz sayfada Marlboro’nun üretimini yapan şirkete nasıl başvuru yapabileceğinizi gösterir bilgiler yer almaktadır. Sayfa sayesinde yapacak olduğunuz iş başvuru daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan bireyler iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Philip Morris gibi ülkemizin ve dünyanın en büyük firmalarından birisinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda Marlboro iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Philip Morris İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.