Marlboro, dünyada en çok satan sigara markasıdır. ABD’de ve çeşitli ülkelerde Philip Morris İnternational tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir. İlk olarak 1902 yılında üretilen Marlboro, şu an dünyanın en çok bilinen sigara markası olma özelliğini taşımaktadır. Ancak bu günlere kolay gelmemiştir. Batmak üzere olan firma yaratıcı bir dâhinin üstün pazarlama stratejisi ile piyasada tutunmayı başarmıştır. İlk piyasaya çıktığı yıllarda boş paketleri ezerek şehrin üzerine atmış ve kullanılmış algısı yaratmıştır. Bu algı da kişileri Marlboro içmeye itmiştir. Marlboro üretiminde binlerce kişi çalışmaktadır ve bunlara ek yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Marlboro tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımızdadır.

Marlboro İş İlanları 2023

Marlboro ilk piyasaya çıktığında kadınlara yönelik olarak satışa sunuldu. Ancak daha sonra bu durum değişti ve marka dünyanın en çok satan sigara markası haline geldi. Ülkemizde de tesislere sahip olan Marlbora, İzmir ilimizde Torbalı ilçesinde bulunan Marlboro fabrikasında üretim yapmaktadır. Bu fabrikaya ve dağıtım noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapılmaktadır.Marlboro tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; plasiyer, dağıtım elemanı, şoför, satış temsilcisi, satış sorumlusu, stand elemanı, engelli personel, vasıfsız fabrika işçisi, iş makinaları operatörü, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Marlboro İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Marlboro; İzmir, Konya, İstanbul gibi çok sayıda ilimizde yeni alımlar gerçekleştirmektedir. Marlboro fabrikası ve dağıtım bölgeleri bünyesinde çalışmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz kurumun insan kaynakları tarafından detaylı olarak değerlendirilecektir. Bu yazımızda Marlboro iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Marlboro İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.