Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin en önemli illerinden bir tanesidir. Mardin ilinin 2023 yılı itibariyle 800 bini aşan bir nüfusu bulunmaktadır. 2012 yılında çıkarılmış olan kanun ile Mardin, büyükşehir unvanını kazanmıştır. Mardin Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde Mardin ili ve ilçelerinde iş bekleyen binlerce vatandaşı sevindiren bir duyuru yaptı. Buna göre Mardin Belediyesi eleman açığını kapatabilmek için çok sayıda eleman alımı, işçi alımı, memur alımı ve personel alımı gerçekleştirecek. Mardin Büyükşehir Belediyesi açık iş pozisyonları ve güncel iş ilanları hakkında iş başvuru formu, iş başvuru tarihleri ve iş başvuru şartları hakkında haberimiz devamında detaylı bilgi yer almaktadır.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Ne Zaman Personel Alımı Yapacak?

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından verilmiş olan haber kuşkusuz şehirde iş bekleyen vatandaşı sevindirdi. Mardin ili bildiğiniz üzere tarihi zenginlikleri ile ünlü bir şehrimizdir. Bu alanların korunabilmesi, belediyecilik çalışmalarının aksamadan devam edebilmesi, yeni istihdam alanlarının yaratılabilmesi için personel alımı yapacak olan Mardin Belediyesi, bunun için gerekli maddi kaynağı ise hazırlamış durumdadır. Alımlar sadece Mardin ili merkezinde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçeler ile taşra bölgesi içinde yapılacaktır. • Dargeçit
 • Derik Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Kızıltepe
 • Mazıdağı
 • Midyat
 • Nusaybin Belediyesi İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Ömerli
 • Savur
 • Yeşilli

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımlarının detayları ise yavaş yavaş belli olmaya başlandı. Buna göre ilanlarda ilkokul mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayların başvuruda bulunabilecekleri çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. En çok merak edilen konuların başında yer alan KPSS şartı ise birçok ilanda aranmamaktadır.  Alınacak olan personeller sözleşmeli, daimi ve geçici olarak kadroya alınacaklardır. Mardin Büyükşehir Belediyesi avukat, zabıta, güvenlik görevlisi, temizlik işçisi, mühendis, programcı, itfaiyeci, arşiv uzmanı, büro personeli, bölge plancısı, tapu uzmanı, memur gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda alımlar gerçekleştirecektir. Aşağıda bu ilanlara nasıl başvuru yapabileceğinizi detaylı olarak anlattık. Aynı zamanda Mardin ili ve ilçelerinde kamu kurum ve kuruluşlarınca verilmiş olan güncel ilanlara da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Güncel İş İlanları 2023

Facebook Üzerinden Mardin İline Özel İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

 • Mardin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
 • MARSU İş İlanları İçin TIKLAYIN

Mardin Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mardin Belediyesi tarafından yapılacak olan çok sayıda eleman alımı için iş ilanları henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığı zaman iş başvurusu şartları, iş başvuru formu ve iş başvuru tarihleri gibi ilan detayları da belli olacaktır. Bu detaylar ilk olarak www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanacak olup, bu ilanları kaçırmamak ve öncelikle haberdar olmak için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında Belediyenin insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu yüzden iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslarda başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Mardin Büyükşehir Belediyesi iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.

 • Telefon:(0482) 212 10 49
 • Adres: 13 Mart Mah. Vali Ozan Cad. No:46 Artuklu / MARDİN


DİĞER MARDİN İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mardin iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mardin iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.