Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi ya da kısa bilinen adıyla MARASKASKİ, Kahramanmaraş Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan ve Kahramanmaraş ilinde ikamet eden tüm vatandaşlarımızın temiz su ihtiyacını karşılamakla görevli olan bir kuruluştur. MARASKASKİ faaliyetlerine aralıksız devam edebilmek adına çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. MARASKASKİ tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MARASKASKİ İş İlanları 2022

Su varsa hayat var felsefesiyle hareket ederek; su, kanalizasyon ve arıtma ihtiyacını vatandaş odaklı ve çevreye duyarlı şekilde yürüterek etkin hizmet üretmek amacıyla çalışmalarına devam etmekte olan MARASKASKİ çeşitli dönemlerde faaliyetlerine aralıksız devam etmek için personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Kahramanmaraş İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • MARASKASKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MARASKASKİ Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • MARASKASKİ İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, büro işçisi, büro memuru, mühendis, tekniker, teknisyen, sayaç okuma elemanı, veznedar, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MARASKASKİ İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından yayınlanan iş ilanları İŞKUR üzerinde ve www.devlette.com adresimiz üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Akabinde yapmış olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanınca detaylı olarak incelenir ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadırlar. Bu yazımızda MARASKASKİ iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.