Mapa İnşaat, 1978 yılında kurulmuş olan ve altyapı inşaatları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. MNG Holding bünyesinde bulunan şirketlerden bir tanesidir. Mapa İnşaat genel olarak termik santral, karayolu, santral, köprü ve tünel inşaatı, barajlar, hidroelektrik santralleri gibi projelerde hizmet sunmaktadır. Mapa İnşaat kurulduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük 150 mühendislik firmasından bir tanesi olmayı başarmıştır. Büyümesine ara vermeksizin devam etmek isteyen Mapa İnşaat bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Mapa İnşaat tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Mapa İnşaat İş İlanları 2023

Mapa İnşaat; Blue Boutiquie, Hamzadere Barajı, Düzce Çevreyolu gibi sayısı projenin sahibidir. Bünyesinde binlerce kişiyi istihdam eden Mapa İnşaat; Türkiye’ye ek Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Katar, Libya, Polonya, Suudi Arabistan, Umman ve Rusya’da ofislere sahiptir. Mapa İnşaat yurtiçi ve yurtdışı çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Mapa İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şantiye şefi, kalıp ustası, proje müdürü, satış danışmanı, idari işlet müdürü, şantiye şoförü, mimar, mühendis, muhasebe uzmanı, proje mühendisi, üretim mühendisi, iç mimar, tekniker, formen, stajyer, teknisyen, vasıflı vasıfsız işçi, beden işçisi, iş makineleri operatörü, iş güvenliği uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanlarında ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mapa İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mapa İnşaat bünyesinde yayınlanan iş ilanları çeşitli kariyer platformları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile bu açık iş pozisyonlarını görebilir ve anında iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mapa İnşaat yeni personel alımı ilanı yayınladığında tüm bu iş ilanları devlette.com sitemiz üzerinde de yer almaktadır. İlanları takip etmek için bizleri de takip edebilirsiniz. Bu yazımızda Mapa İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci, insan kaynakları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mapa İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MAPA İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mapa inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mapa inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.