Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi amacı ile ülkemizde son yıllarda ciddi çalışmalar yapılıyor. Her vatandaşımızın sağlık hizmetlerinden daha iyi şartlarda yararlanabilmesi adına Sağlık Bakanlığı radikal kararlara imza attı. Bu hayata geçirilen projelerden bir tanesi de şehir hastaneleri. Bu şehir hastanelerinden bir tanesi de Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa ilimizde yapıldı. Geçtiğimiz dönemde hizmete açılan ülkemizin en modern yapılarından bir tanesi olan Manisa Şehir Hastanesi, toplam 558 yatak kapasitesine sahip. Bu anlamda da ülkemizin en büyük kapasiteye sahip hastanelerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Manisa Şehir Hastanesi gibi büyük bir sağlık kurumunda da kuşkusuz çok sayıda kişi istihdam ediyor. Hastane bünyesine bu kişilere ek olarak her geçen gün yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya ise devam ediyor. Manisa Şehir Hastanesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunuyor.

Manisa Şehir Hastanesi İş İlanları 2023

5 yıldızlı otel konforuna sahip Manisa Şehir Hastanesi 2018 yılında faaliyete geçti. Son sistem teknolojik cihazlar ile donatılmış hastaneye her gün binlerce vatandaşımız muayene için gelmektedir. Sadece Manisa ilimizde yaşan vatandaşlarımız değil aynı zamanda çevre illerden de daha iyi bir hizmet alabilmek için hastane ziyaret edilmektedir. Manisa Şehir Hastanesinin bir özelliği de çok sayıda kişiye istihdam kapısı olması. Bünyesinde binlerce kişinin istihdam edilmekte olduğu hastaneye bunlara ek olarak yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılmaya devam ediliyor.Manisa İline Ait İş İlanları Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Manisa Şehir Hastanesi tarafından şimdiye kadar alınmış veya alınması beklenen kadro ve pozisyonlarda; özel güvenlik görevlisi, hasta kabul elemanı, fizyoterapist, hemşire, sekreter, tıbbi sekreter, ambulans şoförü, temizlik işçisi, diyetisyen, sözleşmeli laborant, biyolog, engelli personel, eski hükümlü işçi, aşçı, meydancı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvuruları yapılıyor?

Manisa Şehir Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Manisa Şehir Hastanesi faaliyete geçmeden önce çok sayıda çalışan diğer çevre sağlık kurum ve kuruluşlarından transfer edildi. Açık kalan kadro ve pozisyonlara ise yeni ilanlar çıkıldı ve bu iş ilanları halen yayınlanmaya devam ediyor. Manisa Şehir Hastanesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için İnternet üzerinden başvuru yapabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmamaktadır. İlanlar sadece İŞKUR üzerinden yayınlanmaktadır. İlanlara İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecektir. Bilindiği üzere hastane bünyesine KPSS’siz çok sayıda alım gerçekleştirilmektedir. Bu yazımızda Manisa Şehir Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Manisa Şehir Hastanesi Nerede?

  • Tel: +90 236 229 26 00
  • Fax: +90 236 229 26 56
  • E-Mail: manisa.sehir@saglik.gov.tr

Adres : “Adnan Menderes Mh. 132.Sokak No : 15 “


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.