Manisa Emniyet Müdürlüğü yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Manisa Emniyet Müdürlüğü işçi alımı ilanı kapsamında bulaşıkçı (stevard), aşçı yardımcısı, temizlikçi, garson, büro işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 Ocak 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Manisa Emniyet Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Talebe müracaat edenlerin talep sayısının katından fazla olması durumunda aşağıda belirtilen yer ve tarihte kura çekimi yapılacaktır. Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı ile Kurumun gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının üç katı, olarak kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca, aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

 • Son başvuru tarihi: 15.01.2018
 • Belge Teslim Süresi: 22.01.2018 23.01.2018 Saat: 17:00’ye kadar
 • Belge Teslim Yeri: Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Elden veya iadeli taahhütlü posta yolu ile)
 • Posta yolu ile gönderimlerde, teslimatta oluşabilecek gecikmelerden talebi veren kamu kurum ve kuruluşu sorumlu değildir.
 • Kura Tarihi ve Yeri: Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmescit Mh. M.S.B 161/A Yunusemre / MANİSA) 24.01.2018 Saat: 10:00 Çok amaçlı salon
 • Mülakat Sınavı Tarihi ve Yeri: Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmescit Mh. M.S.B 161/A Yunusemre / MANİSA) 25.01.2018 Saat: 10:00 (Uygulamalı ve sözlü sınav)

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir. Personellerin alışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenmektedir. Personeller ihtiyaç halinde kurumun diğer birimlerinde de görevlendirilebilecektir. Personeller birimle ilgili tüm maddi konuları 1. derecede takip etmekle ve kişisel kusurlardan doğabilecek zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

Bulaşıkçı (Stevard) Alımı

 • En az 6 ay iş deneyimine sahip olmak (Kamu kurumunda alışmış olmak tercih sebebidir. Son çalıştığı kamu kurumundan veya iş yerinden onaylı belge teslim edilecektir.
 • Hijyen belgesi, Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesine sahip olmak tercih sebebidir.
 • Alınacak personele asgari ücret ödenecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 2 bulaşıkçı alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Bulaşıkçı (Stevard)

Aşçı Yardımcısı Alımı

 • En az 6 ay kamu kurum ve kuruluşlarında alışmış olmak (Son çalıştığı kamu kurumundan onaylı belge teslim edilecektir.)
 • En az aşçı çıraklığı seviyesinde belge sahibi olmak
 • Lahmacun, pide, hamur ustası ile ızgara ve tabldot konusunda deneyimli olmak tercih sebebidir.
 • Alınacak personele asgari ücretin %45 fazlası denecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 3 aşçı yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Aşçı Yardımcısı

Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) Alımı

 • En az 1 yıl kamu kurumlarının otel ve konaklama bölümünde kat görevlisi olarak çalışmış olmak (Son çalıştığı kamu kurumundan onaylı belge teslim edilecektir.)
 • Genel hijyen belgesine sahip olmak
 • Alınacak personele asgari ücret ödenecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 5 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi)1

Garson (Servis Elemanı) (Şef Garson) Alımı

 • En az 1,5 yıl kamu kurumunda şef garson olarak görev yapmak, ayrıca en az 2 yıl iş deneyimine sahip olup toplamda 3,5 yıl iş deneyimine sahip olmak (Son çalıştığı kamu kurumundan ve iş yerinden onaylı belge teslim edilecektir.)
 • Alınacak personele asgari ücretin %45 fazlası denecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 1 garson alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı) (Şef Garson)3

Büro İşçisi Alımı

 • En az 3 yıl kamu kurum ve kuruluşlarında büro personeli olarak çalışmış olmak (Son çalıştığı kamu kurumundan onaylı belge teslim edilecektir.)
 • ELEKTRA (paket programı) ile ofis programlarını etkin biçimde kullanabilmek tercih sebebidir.
 • Alınacak personele asgari ücret ödenecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 1 büro işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Büro İşçisi3

Garson (Servis Elemanı) Alımı

 • En az 3 ay iş deneyimine sahip olmak (Kamu kurumunda çalışmış olmak tercih sebebidir – Son çalıştığı kamu kurumundan veya iş yerinden onaylı belge teslim edilecektir.)
 • Alınacak personele asgari ücret ödenecek olup 2 aylık deneme süreli sözleşme yapılacaktır.
 • Adayların en az ilköğretim ve en fazla lisans mezunu olmaları gerekmektedir.

NOT: Yukarıda istenilen belgeler 22-23 Ocak 2018 tarihi mesai bitimine kadar komisyona ibraz edilecek aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. İlan kapsamında 8 garson alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Garson (Servis Elemanı)

İlana başvuru yapan adaylar için aşağıda belirtmiş olduğumuz tarih, saat ve yerde kura çekimi işlemi gerçekleştirilecektir.

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmecit Mh. M.S.B 161/A Yunusemre / MANİSA) Çok amaçlı salon24.01.201810:00 – 11:00

Çalışma Adresi : AKMESCİT MAH.MİMAR SİNAN BULVARI NO:161/A  YUNUSEMRE MANİSA / TÜRKİYE

Bu yazımızda Manisa Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca EGM tarafından yayınlanan bütün ilanlara EGM iş başvuru formu sayfasından ulaşmanız mümkündür.

 


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.