Punto Fa, S.L., veya bilinen adıyla Mango, İspanya’da kurulmuş olan ve ağırlıklı olarak kadın giyim olmak üzere erkek giyim ve moda aksesuarları gibi ürünleri bulunan şirkettir. Mango kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmeyi başarmış ve günümüzde dünyanın en büyük giyim markalarından bir tanesi olmuştur. Mango, ülkemizde de büyüme hedeflerini tutturmak adına her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Mango Türkiye tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Mango İş İlanları 2023

Mango dünya genelinde çok sayıda mağazaya ve 12 binin üzerinde çalışana sahiptir. 1984 yılında kurulmasına rağmen, kısa süre içerisinde hızla büyümüş ve günümüzde dünyanın en büyük giyim markalarından birisi haline gelmiştir. Mango bu büyüme hedefleri doğrultusunda da 2023 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapacaktır.Unilever İş İlanları İçin TIKLAYIN

Mango tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; part time satış danışmanı, full time depo personeli, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, mağaza müdürü, bölge sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Mango İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Mango bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlar, aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Akabinde vermiş olduğumuz bağlantıdan siteye giriş yaptıktan sonra mevcut açık iş pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş başvurusu için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Mango iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Mango İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MANGO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, mango konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan mango duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.