Manavgat, Antalya ilimizde yer almakta olan ilçelerimizden bir tanesidir. Yüzölçümü olarak Antalya ilimizdeki en büyük 2. İlçemiz konumundadır. Manavgat Belediyesi ilçenin gelişimi adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Belediye bu kapsamda çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Manavgat Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Manavgat Belediyesi İş İlanları 2023

Manavgat, ülkemizdeki en çok turist çeken ilçelerimizden bir tanesidir. Bu sebepten özellikle yaz aylarında nüfusu katlanmaktadır. Manavgat Belediyesi ilçeye daha çok turist çekmek için çalışmalar yürütmektedir. Manavgat Belediyesi bu kapsamda faaliyetlerine aralıksız devam ettirmek adına çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Manavgat Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Manavgat İlçesine Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Manavgat Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; inşaat mühendisi, tekniker, peyzaj mimarı, temizlik işçisi, engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı, stajyer alımı, avukat, büro personeli, özel güvenlik görevlisi, şoför gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Manavgat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Manavgat Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olarak kurumun insan kaynakları veya yazı işleri gibi çeşitli departmanlarına özgeçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları kabul edilmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Manavgat Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MANAVGAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, manavgat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan manavgat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.