MAN, 250 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan, dünyanın üretim ve mühendislik devidir. Ülkemizde 50 seneyi aşkın süredir faaliyet gösteren MAN, Neoplan gibi otobüslerin yapımını üstlenen firmadır. MAN büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. MAN Türkiye tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

MAN Türkiye İş İlanları 2023

MAN ülkemizde 9 bayii, merkez ve İstanbul şubesiyle satış ve pazarlama faaliyetlerini ve 31 servisi ile satış sonrası hizmetlerini başarı ile sürdürmektedir. Bugün ayrıca Ankara ilimizde Akyurt’ta MAN Türkiye Fabrikası bulunmaktadır. Bu fabrika şirketin Almanya dışında açmış olduğu ilk fabrika özelliğini taşımaktadır. MAN faaliyetleri kapsamında personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapıyor.MAN Türkiye tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; teknik onay mühendisi, değişiklik yönetim mühendisi, oto boya ustası, kalite yönetim sistem sorumlusu, teknik resim onay mühendisi, elektrik mühendisi, proses mühendisi, proses işçisi, tasarım mühendisi, parça listesi mühendisi, puantör gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

MAN Türkiye İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

MAN Türkiye bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda MAN Türkiye iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

MAN İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MAN TÜRKİYE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, man türkiye konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan man türkiye duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.