Kayıt dışı ile mücadeleyi arttırarak kayıt dışı rakamlarını azaltmayı ve ekonomiye ciddi katkı sağlamayı hedefleyen Maliye Bakanlığı bu bağlamda 2015 yılında 1.500 uzman yardımcısı, 150 avukat, 200 şoför ve 200 güvenlik görevlisi ve 200 hizmetli ve vergi müfettişi olmak üzere  3 bin personel alımı yapacak.  Maliye Bakanlığı memur alımı başvuru şartları, başvuru tarihleri, başvuru formu ve Maliye Bakanlığı eleman alımı detayları yazımızın devamında.

MALİYE BAKANLIĞI GİB PERSONEL ALIMI 2015

Maliye Bakanlığı yeni yılda elektronik tahsilatı arttırmak çalışmalarına hız verdi.  Vergi tahsilatına yetkili bankaların vadesinden sonra vergi tahsilatı yapabilmeleri için program değişikliği çalışmaları tamamlandı. Bankaların internet bankacılığı ile vergi tahsilatı yapabilme çalışmaları tamamlanarak 24 banka performans programı ile uygulamaya geçti.GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI 2015

Kayıt dışı ile mücadele kapsamında da müfettiş sayısını arttırmayı planlayan Maliye Bakanlığı, çoğunluğu uzmanlardan oluşan 3 bine yakın personel alımı gerçekleştirecek.  Yapılacak olan personel alımı Gelir İdaresi Başkanlığı yani GİB bünyesine alınacak.  Gelir İdaresi Başkanlığı memur alımı kapsamında 1.500 gelir uzman yardımcısı, 150 avukat, 200 koruma ve güvenlik görevlisi, 200 şoför ve 200 hizmetli alımının yanında vergi müfettişi de alacak olan Maliye Bakanlığı toplam personel alımı sayısı 3 Bini bulacak.

MALİYE BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI VE BAŞVURU FORMU

Maliye Bakanlığı GİB tarafından alımı gerçekleştirilecek olan personeller de aslında Maliye Bakanlığı’nın en çok mücadele ettiği kayıt dışı istihdamın engellenmesinde görev alacak. GİB Personel alımı ile alakalı bir duyuru veya ilan yayınlandığı taktirde devlette olarak sizlerle paylaşımda bulunacağız. Maliye Bakanlığı personel alımı başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları bulunan herhangi bir ilan yayınlamış değil. Konu hakkında güncel bir açıklama geldiğinde takip edebilmek ve başvuru yapabilmek için sosyal ağlardan aşağıdaki adreslerden bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan diğer bütün ilanlara Maliye Bakanlığı İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.