Malatya Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Malatya Büyükşehir Belediyesi ilan kapsamında futbol antrenörü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 4 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Malatya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10  gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki il müdürlüğümüzde veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlemi yapma hakkı saklıdır. 12 Ocak 2018 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında Malatya Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binasında kura çekimi yapılacaktır. Başvuranların kuraya katılmaları için işveren tarafından ayrıca davet yapılmayacaktır. Belirtilen belgeleri iş yerine kura tarihinden önce işverene ibraz etmek zorundadır. Belgesini ibraz etmeyenlerin kura çekimine dahil edilmeyeceklerdir.Adayların ampute futbol 1 kademe belge sahibi olmaları, en az 5 yıllık deneyimli antrenör belgesi sahibi olmaları ve A sınıfı milli sporcu belgesi sahibi olmaları ve ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Futbol Antrenörü5
Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
MALATYA BÜYÜK ŞEH,R BELEDİYESİ HİZMET BİNASINDA12.01.201811:00 – 12:00

Çalışma Adresi : İNÖNÜ MAH. İNÖNÜ CAD. NO 182 YEŞİLYURT/MALATYA

İletişim : Ünal Bayram 0422 377 11 88

Bu yazımızda Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediyeye ait tüm ilanlara Malatya Büyükşehir Belediyesi iş başvuru formu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.