Magna Otomotiv, 1957 yılında kurulmuş olan dünyanın en büyük ve en saygın otomotiv tedarikçilerinden bir tanesidir. Magna Otomotiv, koltuktan güç aktarma sistemine kadar araçlar için tüm parçaları üreten tek otomobil tedarikçisidir. 28 ülkede faaliyet gösteren firmanın bünyesinde 170 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Magna Otomotiv ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Ülkemizdeki üretim tesislerine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Magna Otomotiv tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Magna Otomotiv İş İlanları 2023

Doğu Avrupa’da yükselişini sürdürmek isteyen firma bu yüzden ülkemize yaptığı yatırımları arttırmıştır. 2013 yılında Kocaeli ilimizde Kartepe ilçesinde Magna Otomotiv Fabrikası açılmıştır. Bu fabrikasında otomotiv dış parça, ayna ve tasarım cam üretimi gerçekleştirilmektedir. Yaklaşık 12 bin metrekare alanda faaliyet gösteren fabrikada yüzlerce vatandaşımız istihdam edilmekte olup bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirilmektedir. Bunun dışında bu fabrika Magna Otomotiv’in ülkemizdeki tek yatırımı değil. Gölcük ilçesinde de Magna Otomotiv fabrikası bulunmaktadır. Burada ise araç koltuğu üretimi gerçekleştirilmektedir.Magna Otomotiv tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; sürekli iyileştirme mühendisi, bütçe ve raporlama uzmanı, dış ticaret uzmanı, maliyet analiz uzmanı, bilgi teknolojileri IT uzmanı, kalite müdürü, ar-ge mühendisi, forklift operatörü, iş güvenliği uzmanı, üretim operatörü, şoför, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Magna Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Magna Otomotiv bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayesinde iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formu ile Aksaray, Suadiye, İzmit, Kocaeli, Gölcük, Kartepe lokasyonlarındaki fabrikalar için ve Türkiye’de diğer satış noktaları için başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Akabinde başvurunuz kurumun insan kaynakları birimine iletilecektir. Bu yazımızda Magna Otomotiv Türkiye iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Magna Otomotiv iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER MAGNA OTOMOTİV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, magna otomotiv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan magna otomotiv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.