Madame Coco, 1500’ü aşkın çalışana sahip olan ve dünya genelinde 269’u aşkın mağazası bulunan ve merkezi İstanbul ilimizde bulunan bir mağazalar zinciridir. Ev tekstili ve ev dekorasyonu sektöründe faaliyet göstermektedir. Madame Coco kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde alanında en büyük şirketlerden bir tanesi haline gelmiştir. Madame Coco büyüme hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ederken, çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Madame Coco tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Madame Coco İş İlanları 2022

Madame Coco ülkemizde 61 ilde mağaza açmayı başarmıştır. Bunun yanında Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri, KKTC, Gürcistan ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde de şubelere sahiptir. Madame Coco ihtiyaçları sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.Madame Coco tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; çay servis personeli, mağaza stok sayım personeli, mağaza yönetici adayı, temizlik görevlisi, mağaza satış danışmanı, part time satış danışmanı, santral sekreteri, full time satış danışmanı, kalite uzmanı, bölge sevkiyat sorumlusu gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Madame Coco İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Madam Coco bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyenler Secretcv bünyesinde yayınlanan iş ilanlarını inceleyebilir veya ik@madamecoco.com mail adresine öz geçmişinizi ve hangi ilde çalışmak istediğinizi belirtir detaylı bir başvuru yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçen adaylar Madame Coco gibi ülkemizin en büyük mağazalar zincirlerinden bir tanesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Madame Coco iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER MADAME COCO HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, madame coco konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan madame coco duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.