Macfit, 2007 yılında kurulmuş olan ve Mars Sportif çatısı altında bulunan bir kuruluştur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdürmeyi başaran Macfit günümüzde çok sayıda ilimizde şube açmayı başarmıştır. Macfit büyüme hedefleri doğrultusunda yeni açacağı şubelere ve mevcut şubelerine ihtiyaçları doğrultusunda da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Macfit tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

Macfit İş İlanları 2023

Macfit; İstanbul, Kocaeli, Antalya, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Sakarya, Eskişehir, Muğla, Mersin gibi illerimizde şubelere sahiptir. Macfit yeni illerimizde de şubeler açmak için çalışmalarına devam ederken, bir yandan da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.Macfit tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; kulüp müdürü, kulüp müdür yardımcısı, satış temsilcisi, kişisel eğitmen, resepsiyonist, teknik personel, temizlik görevlisi, fitness antrenörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Macfit İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Macfit bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Macfit iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Macfit İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER MACFİT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, macfit konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan macfit duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.