Kırklareli ilimizde yer almakta olan Lüleburgaz Belediyesi, yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Lüleburgaz Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında kasiyer, şoför, taksi şoförü, beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. İlana başvurmak isteyen adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 15 Mart 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Hizmet Merkezimizden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Talebe 2016 KPSS P94 puanından 60 puan ve üzeri alan adaylar başvurabilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. Adayların Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgiler dikkate alınır.öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.Öncelik hakkından ikinci kez yararlanamaz.son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Kasiyer Alımı

İlan kapsamında 2 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Kasiyer

Şoför Alımı

İlan kapsamında yük taşıma için 3 şoför alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Şoför-Yük Taşıma

Taksi Şoförü Alımı

İlan kapsamında 2 taksi şoförü alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Taksi Şoförü

Beden İşçisi Alımı

İlan kapsamında 8 beden işçisi alımı yapılacaktır.

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)

Çalışma Adresi : ŞEVKET ÖDÜL CAD ÖZERLER MAH / 39750 LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ / TÜRKİYE

Bu yazımızda Lüleburgaz Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediyeye ait tüm ilanlara Lüleburgaz Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.