Lüleburgaz, Kırklareli ilimize bağlı olan ilçelerimizden bir tanesidir. İlçe sınırları içinde 6 belde ve 30 köy bulunmaktadır.  Lüleburgaz, Kırklareli ilinin en büyük ve en gelişmiş ilçesi durumundadır. Aynı zamanda da Trakya bölgesinin en büyük ilçelerinden bir tanesidir. İlçe, Kırklareli’nin güneyinde, sanayisi yoğun bir yerdir. Kırklareli Belediyesi, ilçenin gelişimi adına yoğun mesai harcamakta ve bu çalışmalarını sürdürmek amacı ile çeşitli dönemlerde bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Lüleburgaz Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunmaktadır.

Lüleburgaz Belediyesi İş İlanları 2023

Lüleburgaz ilçesinin nüfusu 2023 yılı itibariyle 150 bini aşmış durumdadır. Belediye artan nüfus idaresi ve ilçenin gelişimine ara vermeksizin devam etmesi adına tüm gücüyle çalışmaktadır. Lüleburgaz Belediyesi bu çalışmalar kapsamında da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Lüleburgaz Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıda yer almaktadır.Facebook Üzerinden Lüleburgaz İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Lüleburgaz Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Lüleburgaz Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Lüleburgaz Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Lüleburgaz Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; şoför, beden işçisi, kasiyer, özel güvenlik görevlisi, avukat, temizlik işçisi, çöpçü, engelli personel, eski hükümlü işçi, mimar, mühendis, teknisyen, tekniker gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Lüleburgaz Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Lüleburgaz Belediyesi tarafından yayınlanan ve yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.devlette.com adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında gerekli duyuruları bu sosyal mecralar vasıtası ile gerçekleştirmekteyiz. Harici olarak belediye bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmemektedir. Bu sebepten iş ilanlarının yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Lüleburgaz Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lüleburgaz belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lüleburgaz belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.