Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı ya da hepimizin bildiği gibi kısa adı ile LÖSEV, lösemili çocuklara yardım etmek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile 1988 yılında kurulmuş olan bir vakıftır. Ülkemizde her sene binden fazla lösemili çocuk vakası ortaya çıkmaktadır. Bu durum çoğu zaman hastalıkla mücadele için yeterli maddi gücü olmayan vatandaşlarımızı zorlamaktadır. LÖSEV de bu çocukların ihtiyaçlarını karşılamak, hastalığı tanıtmak ve hastalık hakkında toplumun bilinçlenmesini sağlamak maksadıyla Ankara ilimizde onkolog Dr. Üstün Ezer tarafından kurulmuştur. Kurulmuş olduğundan bu yana faaliyetlerine ara vermeden devam eden vakıf, çeşitli dönemlerde bünyesinde yeni çalışanlara ihtiyaç duymaktadır. Vakıf bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. LÖSEV tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

LÖSEV Vakfı İş İlanları 2022

LÖSEV bünyesinde günümüzde 20 bini aşkın lösemili çocuk bulunmaktadır. Vakıf; İstanbul, Eskişehir, İzmir, Bursa ve Antalya illerimizde şubelere sahiptir. Bunların dışında Türkiye’nin ilk lösemili çocuklar anaokulu ve ilkokulu Lösev tarafından açılmıştır. Yine Lösemili Çocuklar Köyü, Lösemili Çocuklar Hastanesi Lösante ülkemizde bu alanda ilk kez bu vakıf tarafından hizmete alınmıştır. LÖSEV ülkemizde büyük bir farkındalık yaratmayı başarmış ancak bunu halen yetersiz görmektedir. Bu sebepten de çalışmalarına ara vermeksizin arttırarak devam ettirmektedir. Bu kapsamda bünyesine de çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı yapmaktadır.LÖSEV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; biyolog, avukat, öğretmen, psikolog, hemşire, sosyolog, sosyal hizmet sorumlusu, hasta danışmanı, eczacı, ameliyat hemşiresi, bulaşıkçı, aşçı, özel güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

LÖSEV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

LÖSEV bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sayfaya girmenizin akabinde hangi ilde başvuru yapacaksanız o ile tıklamanız yeterlidir. Akabinde o il hakkında açık iş pozisyonları sayfası açılacaktır. Burada başvuru şartları ve tarihleri gibi bilgileri görebilir ve anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır.

LÖSEV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN

LÖSEV Gönüllü Kayıt – Gönüllü Başvurusu

LÖSEV bünyesinde ücretli yani maaşlı çalışanlar olduğu gibi gönüllü olarak çalışan bireylerimiz de bulunmaktadır. Bu kişiler de gönüllülük başvurularını aşağıda vermiş olduğumuz başvuru formu ile gerçekleştirebilmektedirler. Bu yazımızda LÖSEV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

LÖSEV Gönüllü Başvuru Yapmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LÖSEV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lösev konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lösev duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.