Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı ya da bilinen kısa adıyla LÖSEV, 1998 yılında Pediatrik Hematolog, Onkolog Dr. Üstün Ezer tarafından Ankara’da kurulan ve lösemili çocuklara yardımda bulunan ve birçok ihtiyacını karşılayan bir vakıftır. Şu an İstanbul, İzmir ,Eskişehir, Bursa ve Antalya’da şubeleri bulunan vakfın bünyesinde 20.000 civarında lösemili çocuk bulunmaktadır. LÖSEV faaliyetlerine devam ettirmek amacıyla çeşitli dönemlerde çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. LÖSEV tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, işe alım süreci, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

LÖSEV İş İlanları 2020

Vakıf, bünyesinde tedavi gören çocukların kolej seviyesinde eğitim alabilmesi için Türkiye’nin ilk Lösemili çocuklar ana ve ilkokulunu açarak alanında bir ilke öncülük etmiştir.16 Kasım 2008 tarihinde açılan bu okul her yıl 100 lösemili çocuğa parasız eğitim hizmeti vermektedir.2010 yılında açılan Lösemili çocuklar Köyü ile ,Ankara dışından tedavi için LÖSEV’e başvuran ailelere barınma,kısa süreli konaklama,sosyal hizmetler ve iş imkanları sunulmaktadır.Lösemili çocukların anneleri ve lösemiyi yenen gençlerin el emeği göz nuru ile ürettikleri ürünler LÖSEV’in Ankara merkezi, İstanbul büroları ve LÖSANTE Onkoloji Kenti yerleşkesi içerisinde bulunan ISPANAK(Diğer İsimleriyle LSV DÜKKAN-LÖSEV DÜKKAN) mağazalarında sergilenip satılarak ayrıca ek bir gelir elde edilmektedir.Ayrıca tedavisi sona eren gençler yine bu mağazalarda ve/veya vakıf bünyesinde işe yerleştirilebilmektedir. Ayrıca 2013 Yılının sonlarında Ankara İncek’de bulunan 17.dekarlık vakıf arazisinde Türkiye’de yine bir ilk olan “Onkoloji Kenti” Kurulmuştur. LÖSEV boşta bulunan açık kadrolara da çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

LÖSEV tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; öğretmen, sosyolog, biyolog, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, eczacı, biyomedikal mühendisi, çağrı merkezi sorumlusu, hasta danışmanı, medikal depo personeli, sosyal hizmetler koordinatörü, engelli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

LÖSEV İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

LÖSEV bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda LÖSEV hastanesi ve LÖSEV iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

LÖSEV İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LÖSEV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lösev konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lösev duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.