LOFT, 1990 yılında kurulmuş olan ülkemizin en büyük giyim markalarından bir tanesidir. Eroğlu Holding bünyesinde kurulan LOFT, kendisine özgü yaratmış olduğu buz mavisi rengi ve çift dikişli paça Jean tasarımları ile ünlenmiştir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini düzenli olarak sürdüren LOFT, bu büyümesine ara vermeksizin devam etmek adına çalışmalarına devam etmektedir. LOFT çeşitli dönemlerde de personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. LOFT tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

LOFT İş İlanları 2023

LOFT ülkemizde 80’i aşkın mağazası bulunmaktadır. Şık, rahat ve şehirli tarzıyla müşterilerinin ilgi odağı olan marka, her geçen gün büyümesine ara vermeksizin devam ediyor. LOFT bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.LOFT tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza satış danışmanı, muhasebe uzman yardımcısı, mağaza müdür yardımcısı, satış danışmanı, part time satış danışmanı, depo elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

LOFT İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

LOFT bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını erogluholdinginsankaynaklari@erogluholding.com mail adresine özgeçmişlerini göndererek yapabilirler. Yapacak olduğunuz başvurular daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaktır. Kurumun iş ilanları aynı zamanda çeşitli kariyer platformlarında da yayınlanmaktadır.


DİĞER LOFT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, loft konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan loft duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.