Liv Hospital, 2012 yılında kurulmuş olan bir sağlık kuruluşudur. İlk olarak İstanbul ilimizde Ulus’ta açılan hastane daha sonra Ankara ilimizde de bir şube açmıştır. Liv Hospital ülkemizde sağlık alanında öncü kuruluşlardan bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bu başarısını sürdürmek isteyen Liv Hospital çalışmalarına da ara vermeksizin devam etmektedir. Liv Hospital bünyesine de çeşitli zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Liv Hospital tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Liv Hospital İş İlanları 2022

Liv Hospital Ulus/İstanbul, Liv Hospital Samsun ve Liv Hospital Ankara’da toplam 1250 personel, 250 hekim, 300 yatak, 16 ameliyathane ve her iki binada toplam 57 bin metrekare kapalı alanı bulunuyor. Kurum bu personellere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı da gerçekleştirmektedir.Liv Hospital tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hasta kabul yetkilisi, ameliyathane hemşiresi, biyomedikal teknikeri, psikolog, cildiye uzman hekim, ağız ve diş sağlığı teknikeri, ebe, ambulans şoförü, güvenlik görevlisi, eczacı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Liv Hospital İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Liv Hospital bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız kurum tarafından çeşitli kariyer portallarında yayınlanan iş ilanlarını göz gezdirebilir veya ik@livhospital.com.tr mail adresine öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Liv Hospital bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Liv Hospital iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.