Limak İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Limak Holding bünyesinde faaliyet göstermekte olan şirketlerden bir tanesidir. Limak Holding’in amiral gemisidir. Limak İnşaat; havalimanları, limanlar, otoyollar, barajlar, hidroelektrik santraller, arıtma tesisleri, fabrikalar, endüstriyel tesisler, gıda tesisleri, boru hatları, karma kullanımlı kompleks yapılar, otel inşaatları dahil tüm altyapı ve üstyapı projelerinde uzman bir kurumdur. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Limak İnşaat, günümüzde sadece ülkemizin değil dünyanın en büyük inşaat firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Limak İnşaat faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Limak İnşaat tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Limak İnşaat İş İlanları 2023

Kuveyt Uluslararası Havalimanı, Ukrayna Dnipro Metro Projesi, Alkumru Barajı ve Hidroelektrik Santrali, Yusufeli Barajı, TANAP projesinin bir bölümü, İstanbul Yeni Havalimanı’nın bir bölümü, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı yeni terminal binası, Kahire Uluslararası Havalimanı gibi gerek yurt içi gerekse yurt dışı olmak üzere oldukça büyük projelerin yapımını üstlenmiştir. Limak İnşaat bünyesinde binlerce vatandaşımız görev yapmaktadır. Limak İnşaat bu kişilere ek çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Limak İnşaat tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mühendis, şoför, tekniker, teknisyen, özel güvenlik görevlisi, inşaat mühendisi, vasıfsız personel, kalite şefi, satış temsilcisi, elektrik mühendisi, mimar, teknik müdür, engelli personel, stajyer, eski hükümlü işçi, bilgi işlem personeli, üretim elemanı, sürveyan gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Limak İnşaat İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Limak Holding; Ankara, Üsküp, Samsun, Siirt, İstanbul, Artvin, Azerbaycan, Adana, Arnavutluk, Bursa, Belarus, Çanakkale, Dubai, Denizli, Elazığ, Eskişehir, Gürcistan, İzmir gibi çok sayıda lokasyonda devam eden veya tamamlara projelere sahiptir. Limak Holding bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız gerek yurt için gerekse yurt dışı için yayınlanmış olan ilanlara kolay bir şekilde iş başvurusu yapabilirler. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu kullanılabilir. Sayfada aynı şekilde Giriş Yap diyerek üye olabilir ve genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bu yazımızda Limak İnşaat iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Limak İnşaat İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LİMAK İNŞAAT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, limak inşaat konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan limak inşaat duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.