Limak Holding A.Ş, 1976 yılında inşaat faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş olan bir şirketler grubudur. Öncelikli olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermek için kurulsa da zamanla büyümüş ve günümüzde turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı ve liman yönetimi, gıda ve hayvancılık sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. Bünyesinde bulunan şirketler ülkemizde alanındaki en büyük firmalardan olmayı başarmışlardır. Bu büyümesini ara vermeksizin devam ettirmek isteyen holding, bünyesine firmayı yukarılara taşıyacak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Limak Holding tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Limak Holding İş İlanları 2023

Limak Holding son 10 yılda baş döndürücü bir hızla büyüdü. İhalelerde göstermiş olduğu performansla ve hızlı büyüyen sektörlere yapmış oldukları yatırımlarla adından söz ettirdi. Limak Holding sadece ülkemizde değil yurtdışında da faaliyet göstermektedir. Kuveyt, Suudi Arabistan gibi çok sayıda ülkede firmaları hizmet sunmaktadır. Limak Holding hem yurt dışı hem de yurt içi faaliyet gösteren aşağıda vermiş olduğumuz Limak iştirakleri bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır.  • Limak İnşaat İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Limak Turizm
  • Limak Çimento
  • Limak Enerji İş İlanları İçin TIKLAYIN
  • Limkon
  • Limakport İskenderun
  • Limak Havacılık

Limak Holding hem kendi bünyesine hem de yukarıda saymış olduğumuz iştiraklerinin bünyesine çok sayıda çalışan alımı gerçekleştirmektedir. Limak Holding tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; şoför, garson, bar kaptanı, maliyet kontrol şefi, mühendis, özel güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, vasıfsız işçi, engelli personel, eski hükümlü işçi, iş makineleri operatörü, stajyer gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, deneyimli deneyimsiz, yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Limak Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Limak Holding bünyesinde çalışmak istiyorum nasıl ve nereden iş başvurusu yapabilirim diyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile oldukça kolay bir şekilde iş başvurusunda bulunabilirler. Girmiş olduğunuz sayfada firma tarafından yayınlanan açık iş pozisyonları ile bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. Harici olarak genel başvuru kısmından da öz geçmişinizi gönderebilirsiniz. Yapacak olduğunuz başvurular kurumun öz geçmiş havuzuna iletilmekte ve başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda da başvurunuz kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Limak Holding iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Limak Holding iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER LİMAK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, limak holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan limak holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.