LC Waikiki ya da bilinen kısa adı ile LCW, 1985 yılında bir Fransız markası olarak ortaya çıkmıştır. Fransa’da kısa süre içerisinde önemli satış rakamlarına ulaşan marka, 1991 yılında Türkiye lisansını Tema Tekstil’e sattı. Bunun akabinde ülkemizdeki en yaygın giyim markalarından bir tanesi olmayı başardı ve 1997 yılında Tema Mağazacılık A.Ş. tüm dünyadaki LC Waikiki hisselerini satın aldı ve şirket İstanbul merkezli bir marka haline geldi. Günümüzde LC Waikiki Mağazacılık A.Ş.’nin hisseleri Dizdar, Küçük, Kısacık ve Amouyal aileleri tarafından yönetilmektedir. LC Waikiki ülkemizde kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüştür. Büyüme hedeflerine ara vermeksizin devam etmek isteyen marka bünyesine de yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. LC Waikiki tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

LC Waikiki (LCW) İş İlanları 2023

LC Waikiki kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizin en büyük hazır giyim firmalarından bir tanesi haline gelmiştir. Günümüzde 32 ülkede 700’ü aşkın mağaza sayısına ulaşan LCW bünyesinde aynı zamanda 22 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. LCW bu çalışanlara ek olarak çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı da yapmaktadır.MAVİ Jeans İş İlanları İçin TIKLAYIN

LCW tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza müdürü, özel güvenlik görevlisi, hemşire, mimar, mühendis, stajyer, part time personel, satış danışmanı, depo operasyon müdürü, depo personeli, çalışan ilişkileri temsilcisi, takım lideri, engelli personel, buyer, eski hükümlü işçi, mekanik teknisyeni, iş güvenliği uzmanı, elektrik teknisyeni, itfaiye görevlisi, kapasiye planlama uzmanı, insan kaynakları uzmanı, iş zekası mühendisi, veritabanı yöneticisi, tasarımcı, ürün yöneticisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunuyor. İş ilanları içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimsiz deneyimli adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunuyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

LC Waikiki (LCW) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ülkemizin hazır giyim sektöründe tartışmasız lideri olan LCW bünyesinde çalışmak istiyorum diyen vatandaşlarımız başvurularını çeşitli kariyer portallarından gerçekleştirebilecekleri gibi aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile de gerçekleştirebilirler. Girmiş olduğunuz sayfada açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. İstediğiniz pozisyonu incelemenizin ardından başvur diyerek anında iş başvurusu yapabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanına iletilmekte ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılmaktadır. Bu aşamayı da geçen bireyler LC Waikiki bünyesinde çalışma fırsatı elde ederler. Bu yazımızda LCW iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LC WAİKİKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lc waikiki konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lc waikiki duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.