LC Waikiki ya da bilinen kısa adıyla LCW, 30’u aşkın ülkede, 700’ü aşkın mağazaya sahip olan İstanbul merkezli bir mağazalar zinciridir. İsmini Hawaii adasında bulunan Waikiki plajından ve Fransızca “arkadaşlar” anlamına gelen “Les Copains” kelimelerinin baş harflerinden almaktadır. LC Waikiki kurulmuş olduğu günden bu yana düzenli olarak büyümesini sürdürmüş ve günümüzde ülkemizdeki en büyük mağazalar zincirlerinden bir tanesi haline gelmiştir. LC Waikiki, bu büyümesini sürdürmek adına da çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. LCW bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, elaman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. LCW tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile açık iş pozisyonları, iş talep formu ve iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında yer almaktadır.

LC Waikiki (LCW) İş İlanları 2020

LC Waikiki ülkemizde neredeyse tüm illerimizde mağazalara sahiptir. LC Wakiki, bu mağazalarda toplamda 20 bini aşkın kişiyi istihdam etmektedir. LC Waikiki, büyüme hedefleri doğrultusunda markayı yukarılara taşıyacak olan part time ve full time çok sayıda personel alımı, elaman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.LC Waikiki tarafından yayınlanan ve yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; mağaza yöneticisi, müdür, depo elemanı, muhasebe elemanı, kasiyer, mağaza satış danışmanı, takım lideri, proje uzmanı, mekanik teknisyeni, merchandiser, güvenlik görevlisi, ofis asistanı, planlama uzmanı gibi çok sayıda yarı zamanlı ve tam zamanlı kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay bayan, tecrübesiz, deneyimsiz, yeni mezun adayların engelli personellerin ve stajyerlerin iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

LC Waikiki iş ilanları

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

LC Waikiki tarafından yayınlanan bütün iş ilanları kurumun kendi İnternet adresi üzerinde yer alan kariyer sayfasından ve çeşitli kariyer portallarında yer almaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile LCW bünyesinde yayınlanmış olan açık iş pozisyonlarını görebilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda LCW iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

LC Waikiki İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LC WAİKİKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lc waikiki konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lc waikiki duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.