LC Waikiki ya da kısa ismi ile LCW, İstanbul merkezi bir mağazalar zinciridir. İsmini Hawaii adasında bulunmakta olan Waikiki plajından almıştır. 1997 yılından bu yana bir Türk markası olarak faaliyetlerine devam eden firma, Avrupa’nın en başarılı moda perakendecileri arasında olmak amacına emin adımlarla ilerlemektedir. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda dünyada 41 farklı ülkede hizmet veren LCW, bu ülkelerde bine yakın mağazaya sahiptir. LC Waikiki oldukça kaliteli ürünleri uygun fiyata satması sebebi ile müşterilerinin ilk tercihi haline gelmiştir. LC Waikiki’den alışveriş yapmak isteyen vatandaşlarımız ise LCW mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık merak ediyorlar. LCW şubelerinin çalışma saatleri, mesai saatleri, açılış kapanış saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunuyor.

LC Waikiki Çalışma Saatleri 2023

Ülkemizde neredeyse tüm illerimizde LC Waikiki mağazası bulunmaktadır. Ülkemizde toplamda 400’ü aşkın LCW mağazası müşterilerinin hizmetindedir. LCW mağazalarının açılış kapanış saatleri alışveriş merkezi içinde olanlar ve cadde üzerinde olanlar olmak üzere değişmektedir. Alışveriş merkezleri içinde bulunan mağazalar sabah saat 10:00’da açılır ve akşam saat 22:00’de kapanır. Ancak cadde üzerinde bulunan LC Waikiki mağazaları sabah saat 10:00’da açılırken akşam daha erken yani saat 21:00 itibariyle kapanır.LCW Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

LCW mağazaları gerek alışveriş merkezlerinin içindekiler, gerekse cadde üzerinde bulunan mağazalar olsun Cumartesi ve Pazar yani hafta sonu hizmet sunmaktadır. Hafta sonu mağazaların çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

LCW Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Bayramlarda LCW mağazaları oldukça yoğun olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten çalışma saatleri de merak edilen konular arasındadır. LCW mağazaları Ramazan Bayramı ( Şeker Bayramı ), Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da açıktır. Ancak açılış saati saat 12:00 – 13:00 arası değişmektedir. Arefe günlerinde ise insanların daha rahat alışveriş yapabilmeleri adına cadde mağazaları 1 -2 saat daha geç kapanmaktadır.

Bunun dışında yer alan 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açık durumdadır.

Bu yazımızda LCW çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebileceğiniz gibi “(0212) 657 55 55” LC Waikiki çağrı merkezi telefon numarası üzerinden de dile getirebilirsiniz.


DİĞER LC WAİKİKİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lc waikiki konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lc waikiki duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.