Lassa, 1974 yılında kurulmuş olan bir lastik markasıdır. Sabancı Holding bünyesinde kurulan şirket daha sonra Japon lastik üreticisi Bridgestone Corporation ile ortaklığa giderek Brisa adını almıştır. Lassa sadece ülkemizde değil lastik alanında dünyada tanınan markalar arasında yer almaktadır. Ürünleri 50’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Çok sayıda kalite ödülünün de sahibi olan Lassa faaliyetlerini aralıksız sürdürürken bünyesine de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Lassa tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

Lassa İş İlanları 2023

Lassa, lastik sektöründe her geçen gün daha da büyümektedir. Lastik denince akla ilk gelen markalardan birisi olan Lassa, özellikle “Sağlamsa Lassa” sloganı ile oldukça bilinen bir marka olmuştur. Ürünlerini Kocaeli İzmit Lassa Fabrikası ve Akasaray Lassa Fabrikası bünyesinde üreten lastik üreticisi bünyesindeki fabrikalara ve satış noktalarına çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır.Lassa tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; üretim operatörü, iş makineleri operatörü, makine mühendisi, stajyer, engelli personel, hızlı bakım servisleri yöneticisi, vasıfsız fabrika işçisi, depo elemanı, iş makineleri operatörü gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Lassa İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Lassa ülkemizdeki en büyük lastik üreticilerinden birisidir. Bu büyük firmanın bünyesinde çalışmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu bağlantısına gitmeniz yeterlidir. Sayfada açık iş pozisyonlarını görebilir ve bunlara başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacağınız başvurular insan kaynakları tarafından detaylı bir inceleme sürecine tabi tutulacaktır. Bu yazımızda Lassa iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Lassa İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER LASSA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, lassa konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan lassa duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.