Kuyumcukent, İstanbul ilimizde Bahçelievler ilçesinde yer almakta olan kuyumculuk sektörü çalışanlarının modern teknoloji ile beraber daha rahat çalışmalarını sağlamak amacıyla yapılan merkeze denilmektedir. Kuyumcukent AVM içerisinde sadece kuyumcu dükkanları değil aynı zamanda nikah salonu, çok amaçlı toplantı salonu gibi evliliğe dair de çok sayıda alan yer almaktadır. Zamanla mağaza sayısı 400’ü aşan Kuyumcukent her gün çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Peki Kuyumcukent sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Kuyumcukent çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

Kuyumcukent AVM Çalışma Saatleri 2023

Kuyumcukent AVM ile keyifli olduğu kadar yorucu olan düğün alışverişinizi tek bir çatı altında yapma olanağını sunmaktadır. İçerisinde fotoğrafçıdan, çiçekçiye, gelinlikçiden kuyumcuya kadar düğün ile ilgili olan her mağaza yer almaktadır. Kuyumcukent AVM sabah saat 10:00’da açılırken, akşam saat 22:00’de kapanmaktadır. Peki ama hangi günler açık?Kuyumcukent AVM Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Kuyumcukent AVM sadece hafta içi yani Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma değil aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da hizmet vermektedir. Üstelik hafta sonu çalışma saatleri değişmemektedir. Yani yine saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında gidip alışverişinizi yapabilirsiniz.

Kuyumcukent AVM Bayramda Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Kuyumcukent AVM’nin Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda açık olup olmadığı merak edilmektedir. Kuyumcukent AVM; Ramazan Bayramı (Şeker Bayramı) ve Kurban Bayramı süresi boyunca kapalıdır. Fakat arefe günlerinde açıktır. Bunun haricinde yer alan 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise hizmet vermektedir.

Düğün gibi çeşitli organizasyonlarda alışverişlerin merkezi olan Wedding World kuyumcukent çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER KUYUMCUKENT HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kuyumcukent konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com'un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com'dan yapılan kuyumcukent duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.